Çağrı Merkezi / (0242) 889 0222

Bize Yazın / info@kumlucabilgisayar.com

Fethiye Kurumsal ve Kişisel Web Tasarım

Anasayfa / il ve ilçelere göre hizmetlerimiz / Fethiye Kurumsal ve Kişisel Web Tasarım
Sevdiklerinizle Paylaşın

Kurumsal ve Kişisel Web Tasarım

Kurumsal web siteleri, işletmenizin kimliği yansıtan, güncel teknolojileri kullanan ve profesyonel olarak tasarlanmış internet siteleridir.

Günümüzde kurumsal internet sitelerinin bir çoğu, site yöneticisi tarafından güncellenebilir şekilde yapılmaktadır. Bu sitelerin arka planında içerik yönetim sistemi (IYS) veya Content Management System (CMS) olarak adlandırılan yazılımlar bulunmaktadır. Bu yazılımlarla çalışan internet sitelerine halk arasında güncelleme panelli internet siteleri de denilmektedir. Bu yazılımların ilk sahip olma maliyetleri olsa da ilerleyen zamanlarda güncelleme konusunda getirdiği kolaylık, hız ve maliyet avantajı sebebi ile tercih edilmektedir.

Antalya Web Tasarım , kendi bünyesindeki yazılım mühendisleri tarafından geliştirdiği jenerik ,kullanımı kolay ,esnek arayüz, stabil, sorunsuz ve hataları aza indirilmiş bir admin panel arayüzü sunmaktadır. Kurumsal web tasarım için Antalya Web Tasarım kullanmak, güncelleme kolaylığı sağlar. 

Antalya Web Tasarım, profesyonel tasarım anlayışı ile, brief aşamasından test aşamasına dek, projenizi özenle ve titizlikle tamamlar. 
Memnuniyetiniz mutluluğumuzdur.

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.


Yükleniyor...