Çağrı Merkezi / (0242) 889 0222

Bize Yazın / info@kumlucabilgisayar.com

Kumluca Kurumsal Kimlik

Anasayfa / il ve ilçelere göre hizmetlerimiz / Kumluca Kurumsal Kimlik
Sevdiklerinizle Paylaşın

Kurumsal Kimlik

Bir kurumun temel tasarım adımı logosu ve renkleridir site giydirme yani biçimlendirme. Profesyonel bir şekilde tasarlanan logo ve renkler, işletmenizle ilgili olumlu bir ilk intibayı uyandıracaktır. Bu çalışma işletmeye ait tüm alanlarda (katalog, broşür, web sitesi, ürün ambalajları vb... ) kullanılacağından, çok önemlidir.

Şirketiniz ya da internet girişiminiz için yeni bir kurumsal kimliğe ihtiyacınız varsa, Antalya Web Tasarım'in kurum kimliği oluşturma hizmetinden faydalanabilirsiniz. Antalya Web Tasarım öncelikle sektörünüzü ve firmanızı tanıyacak ve size uygun konsepti belirleyecektir. Akabinde renk seçimi ve logo tasarımı yapılacaktır. Tasarım konsepti onayının ardından, tüm dökümanlara uygulama yapılacak ve son adımda da kurum kimliği kitapçığınız oluşturulacaktır.

Bu hizmet kapsamında logo tasarımı, kurumsal kimlik kitapçığı, faaliyet raporları ve benzeri kurum içi dökümanların tasarımı (antetli kağıt, zarf vb...), araç giydirme, promosyon ürünleri tasarımı gibi tasarım hizmetlerini kapsayabilir. 
Ve genişlitelerek vektörül logonuz size istediğiniz her kompekte uyugn şekilde site yedeklerinizle birlikte size sunulur.
Memnuniyetiniz mutluluğumuzdur.

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.


Yükleniyor...