Çağrı Merkezi / (0242) 889 0222

Bize Yazın / info@kumlucabilgisayar.com

Kumluca Notebook Tamir Merkezi

Anasayfa / il ve ilçelere göre hizmetlerimiz / Kumluca Notebook Tamir Merkezi
Sevdiklerinizle Paylaşın

Kumluca Notebook Tamir Merkezi

Kumluca Bilgisayar Hastanesi Olarak bünyesinde akdeniz bölgesi başta olmak üzere ayrı ayrı il ve ilçelerde kendini kanıtlayarak notebook ve netbook cihazları tamir ve onarımında yeterli genç ve dinamik teknik servis personeli ve teknik ekipmanlarıyla en hızlı en güvenilir hizmet anlayışı tecrübesiyle birlikte arızalı cihazlarınızı onarmaktadır. Aynı zamanda data veri kurtarma notebook panel ekran değişimi anakart tamiri, ekran kartı tamiri vs yüzlerce arızaları en ekonomik fiyat ve sağlamlık garantisiyle orjinal ve uyumlu yedek parçalar kullanarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermeyi bir borç biliyoruz. 

Şimdi ; herşey parmaklarınızın uçlarında arızalı cihazınızı karşı ödemeli olarak hiç bir ücret ödemeden bize gönderin cihazınızın arızasını tespit edelim, ücretini değişecek ürünlerini size bildirelim sürekli iletişim halinde kordineli olarak onayınız doğrultusunda cihazını tamir edelim ve ayağınıza kadar onarılmış bir şekilde cihazınızı size gönderelim.

Arıza tespit ücreti kesinlikle alınmamaktadır.Arıza tespiti sonucunda müşteriye bildirilerek ücret ilgili hesap numaralarımıza yatırıldıkdan sonra cihaz onarılarak gönderilecektir. Yetkili servisimizde.

 

 

TAMİR SÜRESİ:

1.iş yerimize ulaşan cihaza servis formu açılır.Kayıt tarihinden itibaren .Hem online olarak hemde telefonla cihazınızın akibeti hakkında bilgi alabilirsiniz. 

 2. Elimize ulaşan cihaz 1 iş günü içerisinde arızası ve tamir ücreti belirlenir.

 3.Bizi arıyarak bilgi alabilirsiniz.
Onay verildikten sonra tamir süresi 2 gündür.
4.Son Aşama  : Tamir edildikten sonra cihazınız 1 gün test edilir ve garantili bir şekilde size teslimatı gerçekleştirilir.

 

 

Arıza tespitleri için kesinlikle herhangi bir ücret talep edilmez.

 Müşteriye arızası ve ücreti hakkında bilgi verilmeden müdahalede bulunulmaz.

Müşteri kabul etmez ise cihaz alındığı gibi ücret talep edilmeden teslim edilir.

Tamir edilen ürünler arızalara göre belirli süreler şirketimizin GARANTİSİ ALTINDADIR.

 

NOTEBOOK TAMiRi VE YEDEK PARÇA ( HER MARKA MODEL )
notebook ekran kırıldı ?( lcd kırılması )notebook 'un üzerine çay kahve ( sıvı ) mı döküldü ,notebook hiç çalışmıyo,notebook yedek parçası,notebook tamir ve bakım servisi,notebook invertör arızası (ışık yok ),notebook reset atıyo,notebook mavi ekran hatası veriyor,notebook sesi bozuk geliyor,notebook florasan kırldı,lcd ekran da cizgiler var

BiLGi KURTARMA(data ve veri kurtarma)

Bilgileriniz Güvenli Ellerde.Gizlilik Kesin ve Kati Kuralarımızdır.Data kurtarma - bilgi kurtarma - veri kurtarma - data recovery Harddisk'in bozulması ,yanlışlıkla bilgilerin silinmesi,fat sisteminin bozulması,virüsten etkilenmesi nedeniyle kayıp olan bilgilerin geri alınması kurtarılması. harddisk bozuldu .bilgilerim silindi nasıl geri alabilirim,bilgi kurtama data kurtarma ,yanlış format,sistem açılmıyo,windows çöktü office bilgileri nasıl geri alabilirim gibi bir çok teorik istem her türlü taşınabilir yada sabit aletlerinizde uygulanmaktadır gerekli data kurtarma.Kurtarılan verileriniz cd/dwd ortamına alınarak tarafınıza gönderilecektir tekrar bir hasar hata veri kaybı oluşmaması için.

 

Bize Notebook Göndermeden Önce Kesinlikle Okuyun

 Tamir için göndericeğiniz notebook un altındaki ,pilin,ram ve hdd in seri nolarını göndermeden önce lütfen yazın kaydı sizde kalsın notebook unuzun üzerinde lcd sinde kırık cıkık çizik olup olmadığını kotrol edin. bir hasa daha önce başka yere tamir için göndermişseniz bu işlemi lütfen yapın .daha sonradan başka firmaların yapmış olduğu hatalar ve özellikle sağlam parçaların alınıp yerlerine bozuk parçaların takıldığını hergün görüyoruz. Sık sık böyle sorunlar yaşıyoruz.bu size tamirin dışında ekstra masraf demektir. lütfen notebook unuzu kime gönderiyorsanız seri nolarını alın. 


Firmamız BÖLGESİNDE EN BÜYÜK NOTEBOOK TAMİR firmalarından biridir. 

Bizi tercih ettiğiniz için tesekkürler.

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.


Yükleniyor...