Çağrı Merkezi / (0242) 889 0222

Bize Yazın / info@kumlucabilgisayar.com

Vizyon & Misyon

Anasayfa / Vizyon & Misyon
Sevdiklerinizle Paylaşın

Misyonumuz

“İş hayatını kolaylaştıran, verimliliği arttıran teknolojik çözümler sunmaktır.” Kumluca Bilgisayar Hastanesi’ni farklı kılan, sektörünün öncü, lider, güçlü kuruluşu yapan en önemli faktör sahip olduğu misyondur. Bu misyon doğrultusunda Kumluca Bilgisayar , değerli müşterilerine hızlı kaliteli hizmet sunmayı kendine ilke edinmiştir. Yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak, - Müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymak, - Çalışanlarımızın bilgi düzeyini güncel tutmak, - Sektördeki yenilikleri firmaların ihtiyaçlarına göre optimize etmek, - Şirketlerin ihtiyaçlarına göre en uygun hizmeti minimum maliyet maksimum performans ilkesi ile sunmak. - Müşterilerimizin Kurumsal Kimliğine değer katmak, - IT alt yapısının devamlılığını aynı performans ile sağlamak ve desteklemektir.


Vizyonumuz

Sunduğumuz tüm hizmetlerin müşterilerimizde öncelikle verimlilik, kurumsal çeviklik, sadece kurum içi değil kurumlar arası entegrasyona hazır, toplamda rekabet avantajı oluşturacak çözümler olması temel iş yaklaşımımızı ortaya koymaktadır. Kurumsal Firmaların gereksinim duyduğu; - Performans, - Güvenlik, - Kesintisiz iletişim, - Kesintisiz Sistem, - Avrupa Standartların IT alt yapısının oluşturulması, - Şubeler arası WAN Yapısının Kurulması, - Online Hayatta Şirketinizin işleyişini , amaçlarını ve müşteri kitleninize ulaşabileceğiniz WEB Hizmetlerini en iyi şekilde sunma, - Sunucu Kiralama ve Barındırma, - VOIP Çözümleri, - Şirketiniz için önemli olan verilerinizin güvenli bir veritabanında saklanmasını sağlamak, - Backup Sistemlerinin Kurulumu ve Disaster Opsiyonlarının aktif edilmesi, Şirketiniz için gerekli olan Kurumsal Teknoloji Danışmanlığını güncel Minimum maliyet ve Maksimum Performans ilkesi ile vermektir. Bu hizmetleri en iyi şekilde sunmak için sürekli teknik personelimiz yeterlilik eğitimi almakta bilgilerini sertifikalar ile pekiştirmektedir. Hızlılık ve en iyi çözümü sunmak bir iddiadan çok iş yapış şeklimiz olmaktadır. Markanıza değer katmak bizide bir marka yapar inancına inanmakta ve bu doğrultuda çalışmaktayız.logo

Hizmet verdiğimiz sektörde, işletmemizin aranılan ve tercih edilen kuruluşlardan biri olmasını sağlayarak, müşterilerimize, çalışanlarımıza ve ülkemize katma değer sağlamaktır.

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.


Yükleniyor...